Hammaddeler.com Teslim Edilemeyen Ürünler!

Esra T. |

16.03 tarihinde verdiğim sipariş için ertesi gün arayıp bir ürünün stokta kalmadığını söylediler, o ürünü iptal ettim, diğerleri tamam dediler ve akşamına kargoya teslim edildi yazıyordu sayfada.
2 gün evde kargo bekledim. Kargo gelmediği ve takip numarası olmadığı için müşteri hizmetlerini aradım. Görevli lojistikle görüşüp hemen döneceğini söylediği halde tüm gün dönüş yapılmayınca yeniden aradım ve kargoya teslim edildi ama eksik ürün varmış o beklenmiş, bizimle ilgili değil şeklinde kendisinin bile inanmadığı belli halde cevapladı.
Bu denli büyük bir firma stok kontrolü sağlayamıyor ve sevkiyatı yapmak için müşterisini oyalayarak vakit kazanmaya çalışıyorsa
yöneticileri uyuyor mu?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  12:03

  Değerli müşterimiz,

  ISO10002 Kalite Yönetim Sistemimiz gereği, yapmış olduğunuz talebiniz, Hammaddeler.com Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlıdır. Yukarıda yazmış olduğunuz bilgiler, mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, gerekli süreç başlatılmıştır.

  Hammaddeler.com Müşteri Hizmetleri

 • Esra T.
  20 Mart
  10:54

  Üye sayfamda görünen "Kargoya teslim edildi" notunun 3.gununde kargo firmasından mesaj geldi, bugün gerçekten teslim edilmiş yani!
  Ama hiçbir şekilde firmadan bilgilendirme yapılmıyor.
  Firmaya GittiGidiyor üzerinden verilen siparişlerde bu sorunlar olmuyor, siz siz olun hammadeler sitesi üzerinden vermeyin siparişi.