17 Ocak 2014 #2240854

Hamidiye Su Su Fiyatı ve Müşteri Hizmetleri

17.01.2014 tarihinde Kuyumcukent Hamidiye bayisinden su siparişi verdim ve benden 7.5 TL gibi bir fiyat aldılar 1 TL zam geldi dediler ama başka bayilerde bu fiyattan satılmadığını biliyorum, Hamidiye'de su fiyatları standart diye biliyordum yoksa yanlış mı biliyorum? ayrıca bu durumu Hamidiye müşteri hizmetlerine bildirmeye kalktım ama başaramadım.


Telefonlara bakan kimse yok, nasıl oluyor anlamadım. 10 dakika telefon başında uğraştım biriyle görüşebileyim diye ama kimse açmadı. Kafamda bu firma ile alakalı ciddi bir imaj kaybı oldu.

Osman 3.078 Okunma

Cevaplar

  • Hamidiye Su Temsilcisi22 Ocak 2014

    Kıymetli tüketicimiz Şirketimiz 2013 yılı mart ayından bu güne belirleyip uygulamış olduğu 19 litre damacana perakende su satış fiyatı 6,50 TL.dır.İstanbul içi tüm bayii satış fiyatımız standarttır.Ancak,Kuyumucukent gibi ihaleye girerek fiyatın belirlenmesi bu standart fiyatımızı değiştirmiştir.Zira,KİAŞ Yönetimi her ay sabit bir tahsisat yapmak sureti ile ihaleye çıkmaktadır.Kuyumcukentte mevcut tüketim miktarı, aslında bu tahsisatı tam karşılamamıza dahi yetmemesine rağmen Hamidiye Kaynak Suları yönetimi olarak önemli bir kısmı tarafımızdan karşılanmaktadır.Diğer kısmını oluşturan 1 TL.’lik bir ilave de perakende satış fiyatına eklenmesi uygun görülmüştür. Durumu bilgilerinize arz eder,saygılar sunarız. Necdet ÇETİN İnsan Kaynakları ve Kalite Müdürü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön