20 Mayıs 2013 #1792362

Hamidiye Su Halk Ekmek Satış Noktalarında Satılan Sular Sağlıksız!

Halk Ekmek Satış Noktalarında Satılan Hamidiye Markalı Sular sağlıklı şartlarda muhafaza edilmiyor. Örneğin direk güneş ışığına maruz bırakılıyor, sokakta halkın geçtiği yerlere gelişigüzel bırakılıyor. En çok rahatsızlık duyduğum konu, güneşin altında bırakılıyor olması (ki su şişelerinin üzerinde özellikle üretici firma tarafından "güneş ışığından korunması gerektiği" belirtildiği halde. )


Bugün bir halkekmek satış noktasında görevli şahsı uyardığım halde teşekkür edip hatasını düzelteceği yerde umursamaz tavırlara şahit oldum. Yetkililere sesleniyorum (Özellikle Hamidiye Firmasına) bu zihniyetle dünya markası olamazsınız.

İlker 223 Okunma

Cevaplar

  • Hamidiye Su Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Öncelikle şikayetinize geç dönüş yaptığımız için özür dileriz.Zira,şikayetleri www.hamidiye.com.tr sitemizden almaktayız. Göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı çok teşekkür ederiz.Değinmiş olduğunuz gibi,Halk Ekmek büfe işletmecilerine yazılı ikazlarımızın yanı sıra,yapılan denetimlerde önemli ölçüde kontrol altına alınmış olmasına rağmen sizin de rast geldiğiniz gibi lokal de olsa sorunlu bayiiler ile karşılaşılmaktadır.Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön