06 Mayıs 2014

Hamidiye Su Fiyat Artışından Şikayetçiyiz!

İstanbul Zeytinburnu bölgesinde 05/05/2014 itibarı ile içme suyumuz eve 7 tl karşılığında geldi.
7 nüfuslu bir evde haftada ortalama 2 damacana su tüketiliyor yaz sıcakları gelince bu durum dahada artacak aylık 75 tl İski faturası tahmini olarak 80 tl'de içme suyu faturası Müslüman bir toplum olarak siz yetkili yöneticilere soruyorum tahsil edilecek olan bu paralar caiz midir? Yoksa hayatı kolaylaştırnak adına daha ekonomik çözümler üretilmeli midir?

Özel sektörlerden daha düşük maliyette topluma hizmet verilmesi gerekirken Hamidiye Su olarak fiyatlarınız özel sektördeki firmalardan daha pahalı.

Tuğrul 6.147 Okunma

Cevaplar

  • Hamidiye Su Temsilcisi08 Mayıs 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan şirketimiz Hamidiye kaynak Sularını tercih ettiğiniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Üretim ve hizmet maliyetlerimiz hesaplanırken kar amacı güdülmemektedir.Piyasada ucuza satılan sular ile Hamidiye'yi mukayese etmemek lazım. Zira,kaliteli hammadde,personel,lojistik maliyetleri ve özellikle suyun sıhhatle tüketiciye ulaşımını sağlamak,içilen suyun gerçek kaynak suyu olduğunu bilmek bizce tüm bilinçli tüketicinin önem vermesi gerekir. Bu konuda gösterdiğiniz hassasiyetin bizler de farkında olduğumuz bilmenizi ve gönül rahatlığı içinde tüketmenizi tavsiye eder, saygılarımızı sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön