28 Ağustos 2013 #1979934

Hamidiye Su Diye Bayi Abi-Hamidiye Su Getiriyor!

Hamidiye Su Büyük Damacana suyun 6,5 TL+4 küçük suyun da hediye olduğunu belirttiler. Helal sertifikasını gördüğüm broşürlerin içeriğine de bakarak en yakın bayii aradım ve şu siparişi verdim. gelen sulardan küçük suların üzerinde Abi-Hamidiye yazıyor ve mineral içerikleri verdiğim siparişle farklı olunca firmayı aradım.


Abi Hamidiye ait Helal sertifikasının olmadığını, içeriğinin farklı olduğunu, Hamidiye Su'yu adı altında broşürlerde olmayan bir suyu neden gönderdiklerini, bunun haksız kazanca girdiğini bildirmeme rağmen kendilerinin haklı olduklarını şikayeti yapabileceğimi söyledi!

Yesim 933 Okunma

Cevaplar

  • Hamidiye Su Temsilcisi05 Aralık 2013

    Hamidiye Kaynak suları olarak Kemerburgaz tesislerinde yapmış olduğumuz üretim için alınan Helal Sertifikamız mevcuttur. Ab-ı Hamidiye markası ile üretmiş olduğumuz Gölcük tesislerimiz için ise Helal Sertifikası almak için başvuruda bulunulmuştur. Bu nedenle herhangi bir yanıltma söz konusu değildir.Zira, Kemerburgaz tesislerinde üretim yapılan sular Belgrad ormanları içerisinden temin edilmekte,Gölcük tesislerinde üretilen sularımız da Gölcük ormanlık bölgesinde temin edilen kaynak sularıdır.Her kaynaktan çıkan suyu farklı mineral yapıda olması da doğal kaynak sularının doğasında var olan temel bir özelliktir.her iki suyu muzunda kalite güvencemiz altındadır.Saygılarımla Necdet ÇETİN Kalite Kontrol Müdürü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön