07 Mart 2013

Hamdi Restaurant Nerede Eski Hamdi!

İstanbul'u gezdirdiğim misafirlerim kebap yemek isteyince oraya götürdüm. Et çok güzeldi onun hakkını vereyim ama mezeler ve servis dökülüyordu. Hem çeşit azdı hemde büyük ihtimalle Metro'dan kovayla alıyorlar, kendileri yaptıklarından şüpheliyim. Ne tat vardı ne tazelik. Bir gülümsemeyi çok gören garsonlar rakı, şu ve buzu 10'ar dakika arayla ve ben isteyince getirdi. Bardağı taşıran damla kalktıktan sonra oldu.

Asansörlerin yoğunluğundan dolayı merdivenleri kullanmak isteyince takım elbiseli 3. kattan sorumlu şef garsondan yolu göstermesini rica ettim. Dişlerini kürdanla karıştırırken sallamaz bir edayla tek kelime etmeden bana eliyle merdivenleri işaret etti. Keşke Günaydın'a gitseydim.

Kaan 493 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi Restaurant Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sayın Kaan Polat Öncelikle dikkatiniz , hassasiyetiniz ve bizi uyarmanız için teşekkür ederiz.Mezelerimiz kendi imalatımız olup sizin uyarınız sonrası tekrar eski lezzetine ulaştırmak için gerekli bütün düzenlemeler yapılmıştır.Servis konusunda personelimiz eksiklikleri ile ilgili tekrar eğitimlerimize hız verilip kişisel hatalar minimuma indirilmiştir.Uyarınız için tekrar teşekkür eder en kısa sürede sizin gibi dikkatli ,hassas bir misafirimizi ağırlamaktan ve tanışmaktan onur duyarım. Saygılarımla Şevket Arpacı Hamdi Restorant Yönetim kurulu başkan yardımcısı Şahsi Mobil Tel : 0533 486 48 31

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön