Hamdi Restaurant Nerede Eski Hamdi!

Kaan P. |

İstanbul'u gezdirdiğim misafirlerim kebap yemek isteyince oraya götürdüm. Et çok güzeldi onun hakkını vereyim ama mezeler ve servis dökülüyordu. Hem çeşit azdı hemde büyük ihtimalle Metro'dan kovayla alıyorlar, kendileri yaptıklarından şüpheliyim. Ne tat vardı ne tazelik. Bir gülümsemeyi çok gören garsonlar rakı, şu ve buzu 10'ar dakika arayla ve ben isteyince getirdi. Bardağı taşıran damla kalktıktan sonra oldu.

Asansörlerin yoğunluğundan dolayı merdivenleri kullanmak isteyince takım elbiseli 3. kattan sorumlu şef garsondan yolu göstermesini rica ettim. Dişlerini kürdanla karıştırırken sallamaz bir edayla tek kelime etmeden bana eliyle merdivenleri işaret etti. Keşke Günaydın'a gitseydim.

Etiketler :

Sunum / Servis Malzemesi Çeşit Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  12:31

  Sayın Kaan Polat
  Öncelikle dikkatiniz , hassasiyetiniz ve bizi uyarmanız için teşekkür ederiz.Mezelerimiz kendi imalatımız olup sizin uyarınız sonrası tekrar eski lezzetine ulaştırmak için gerekli bütün düzenlemeler yapılmıştır.Servis konusunda personelimiz eksiklikleri ile ilgili tekrar eğitimlerimize hız verilip kişisel hatalar minimuma indirilmiştir.Uyarınız için tekrar teşekkür eder en kısa sürede sizin gibi dikkatli ,hassas bir misafirimizi ağırlamaktan ve tanışmaktan onur duyarım.
  Saygılarımla
  Şevket Arpacı
  Hamdi Restorant
  Yönetim kurulu başkan yardımcısı
  Şahsi Mobil Tel : 0533 486 48 31