Toplam çözüm sayısı
..
Halktan Kuruyemiş ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Beste'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma
ile

Halktan Kuruyemiş Halktan Bayat Ürün Satışı

8546görüntüleme
Beste
Beste 16 Şubat 2021 20:50
Çözüldü Çözüldü
Beste'nin Teşekkür Mesajı
“Şikayetime hemen ertesi gün dönüş yapıldı. Isparta şubesiyle ilgilenen Erhan Bey'e ayrıca teşekkür etmek istiyorum kendisi oldukça beyefendi ve ilgili bir şube sorumlusu. Ürünlerim iade alınıp yenileriyle değiştirildi. İlginiz için teşekkürler.”

16.02.2021 tarihinde Isparta Halktan şubesinden yaptığım çerez ve şekerleme alışverişinde ne yazık ki ürünlerin bayat olmasıyla karşılaştım. Aldığımız fındık ve sütlü lokum o kadar bayat ki... Hele lokum bildiğiniz taş gibi ve hiç lezzeti yok. Çikolatalı pirinç patlaklı drajelerde de beyaz ve sütlü çikolatalıdan bile çikolata tadı değil neli olduğunu anlamlandıramadığım yapay meyve kokusu ve tadı var. Isparta'da yeni açılmış bir şube ve umarım ürünlerinin tazeliğine ve tadına dikkat ederek satış yaparlar.

Halktan Kuruyemiş Logo
Halktan Kuruyemiş17 Şubat 2021 09:13

Değerli Müşterimiz; En kaliteli ürünü uygun fiyata sizlere ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. Şikayette bulunurken bahsettiğiniz ürünün görselini de paylaşsaydınız daha aydınlatıcı olurdu diye değerlendiriyoruz. Biz sattığımız ürünün arkasında olduğumuzun bir göstergesi olarak iade garantisi veriyoruz. Edirne'den Kars'a ülkemizin 36 ilinde 56 şube ile hizmet vermekteyiz. 27.07.2020 tarihinden beri Isparta halkına kaliteyi uygun fiyata sunma çabasındayız. Mağazalarımızdaki ürün sirkülasyon hızı yüksek olduğundan ürünlerimizin bayatlama ihtimali çok düşüktür. Yine de her ihtimal göz önünde bulundurulduğunda böyle bir sıkıntı yaşanmış olabilir. Gün içerisinde arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecektir.

Beste
Beste17 Şubat 2021 16:56

Şikayetime hemen ertesi gün dönüş yapıldı. Isparta şubesiyle ilgilenen Erhan Bey'e ayrıca teşekkür etmek istiyorum kendisi oldukça beyefendi ve ilgili bir şube sorumlusu. Ürünlerim iade alınıp yenileriyle değiştirildi. İlginiz için teşekkürler.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 16 Haziran 2021 06:06

Aydın ili Bulvar şubeye açılınca yürürken denemek istedim. İş yerinden arkadaşıma bir girelim dedim. Resmen kolumdan çekiştirdi çok kötü sakın alma diye. (onlarda aldanıp 150 TL harcamış hepsini atmışlar. O gün girmedim. Girmez olaydım! Keşke kulak verseymişim sonra kendim girdim hadi deneyeyim bir ...

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 27 Mayıs 2021 22:10

26.05.2021 tarihinde Çerkezköy Halktan Kuruyemiş şubesinden almış olduğumuz lokum içerisinde 2. Kez başıma gelen olay yine Haktan Kuruyemiş yine lokum içerisinde yabancı cisim çıktı. Bu sefer özür kabul etmeyeceğim ve Mavi masaya şikayetçi olacağım.

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 05 Mayıs 2021 20:31

Erzurum Halktan Kuruyemiş'ten aldığım Lokumdan yerken kızımın ağzından plastik bir cisim çıktı. Kızımın ağzından ağlayarak çıkardık bir daha bu ürünü alamam. Kısıtlamadan dolayı dışarı çıkıp hakkımı arayamadım. Kısıtlama bittiğinde hakkımı arayacağım.

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 10 Nisan 2021 11:46

Halktan isimli firmanın tavsiye üzerine online sitesinden alışveriş yaptım. Aldığım bütün ürünleri deneyene kadar da buraya yazmadım. Özellikle cezerye ve lokumları tekrar tercih etmem. eğer taze olsa beğenmiş olsaydım siparişlerimin devamı gelecekti.

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 02 Mart 2021 16:25

19.02.2021 tarihinden, halktan Konya şubesinden sultan fındıklı lokum aldım. Akşam eve varınca bir lokum yedim. Üzerinde ki fındık yarım. 2. Lokum fındık fındık yarım. A bir de ne göreyim, tüm fındıklar yarım. Yani hiç üşenmeden tüm fındıkları ikiye bölmüşler. Yani bir bir avuç fındık daha az koymay...

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 05 Şubat 2021 22:44

Lokumunda cismin ne olduğunu anlamadığım siyah bir cisimle karşılaştım. Evvelinde de çalışan personelin eldivensiz bu pandemi döneminde kuruyemişler karıştırıp ayrıştırma yapıyordu uyardığı dada beklemediğim tepkiyle karşılaştım. Böyle bir davranış ve vurdumduymaz tavırlar ve insan sağlığını tehlike...

Devamını oku