31 Ocak 2014

Halkbank'nın Parafpuan Oyunu!

Halkbanksı Paraf Kartımda 66 TL kadar paraf puan vardı. Bugün kartımı kontrol ettim, 100 TL eksi işlem ile tüm paraf puanlarımı silmişler. Ayrıca beni borçlu çıkarmışlar. Bu nasıl bir iştir? Paraf puanları alışverişlerde kazandım. Hepsi işlemlerde var. Acil düzeltilmesini istiyorum!

Eyup 114 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Eyup03 Şubat 2014

    Bana size aradık diye mail almışlar ama arayan olmadı . Kim aramış. Bilgi istiyorum . Sn. EYÜP İNAN ARSLAN , Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz paraf para itirazı ile ilgili sorununuz hakkında tarafınıza telefon kanalı ile bilgilendirme yapılmıştır. Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön