20 Eylül 2014

Halkbank'na 3 Ay Önce Yaptığım Bireysel Emeklilik Sözleşmesini Vermiyor.

Yaklaşık olarak 3 ay önce Halkbanka'sı bireysel emeklilik başvurusu yaptım, yaptığım başvuruda kesintilerimin her ay kredi kartımın extre kesim tarihlerine entegre edilmesi talebinde bulundum bunun yapılmadığını bu gün itibariyle öğrendim.

Ayrıca sözleşmemi ve imzalamış olduğum formların örneklerini defalarca telefonla ve yüz yüze banka ile görüşmeme rağmen bana imzaladığım formlar her seferinde bankanın bahaneleri sebebiyle teslim edilmedi. Taleplerimin yerinde ve zamanında tutarsız bahaneleri sebebiyle bankaya olan güvenimi sarsmıştır.

Sinan 444 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 23 Eylül 2014

    Halk bankasi mudurlugunden sadece arama aldim ama Halk bankasinin şikayetim konusunda hicbir adim atmamis bulunmamaktadir..!!!!

  • Halkbank Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön