01 Mayıs 2013

Halkbank'ın Veznedarı Paramı İade Etmedi!

Bugün pasaport defter harcı için bankaya para yatırmaya gittim. Fakat kızımın kimliği ile benim kimliğimin karışması sonucunda hesap kızımın üzerine yatırılmış oldu.İki saat sonra Pasaport büroya gittiğimde yanlışlık anlaşıldı ve büro memuru aynı gün içinde gidilirse hesabın düzeltilebileceğini söyledi.

Hızlıca bankaya dönüp işlemde yanlışlığın olduğunu söyledim fakat görevli ısrarla hiçbir şey yapamayacağını söyledi oysa ki ben hesaplar kapanmadan aynı gün içinde gittiğim için bu yanlışlık giderilebilirdi. Sonuç olarak param onlarda kaldı ve ben tekrar para yatırmak zorunda kaldım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Aynı gün içinde işlemlerin değişiklik hakkı vardır neden yapılmadı?

Zehra 68 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön