24 Ocak 2014

Halkbank'ın Verdiği Cevap Şaşırttı!

6 ay önce tüm evraklarımızı taşıyarak onlarca imza atarak , şubeye de bir o kadar gitmek zorunda kalarak başvurduğumuz kredi kartına 2 ay sonra kavuşmak çilesiyle başlayan bu süreç, 6 ay sonra şifresini alarak devam ediyor.

Sayısı abartısız 10 kere belki fazla şubeye gidip anne kızlık soyadını yazdırdığım halde, vermediğim bir adresin kayıtlara girmiş olması , önünden geçmediğim şubenin internet şubesi açtırmak için ziyaretine mahkum edildiğim ama asla gitmeyeceğim.

Halk'la alakasının olmadığını da açtığım şikayet kaydı sonunda aldığım cevapla anlayabileceğiniz bir banka. Şikayete cevap şu: "Bankamıza para kazandıracağını düşünmediğim için işlemlerini yapmıyorum".

Erman 75 Okunma

Cevaplar

  • Erman 28 Ocak 2014

    doğal olarak beni arayan soran iletişim kuran yok. ben de aramaktan yoruldum zaten.

  • Erman 26 Ocak 2014

    "Bilgilerinizi rica ederiz" derken makam farkımı var aramızda ben sizin astınız mıyım? "Bilgime sunarsanız" bu ezber dilekçenizi doğru bitirmiş olursunuz.

  • Halkbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön