21 Ocak 2014

Halkbank'ın Müşteriye "Terbiyesiz" Diye Hitap Eden Saygısız Personeli!

Annemin okuma yazma bilmemesi yüzünden defalarca aynı kağıdı imzalayıp durduk. İmza birebir aynı olana kadar atmaya devam edecekmişiz. Bu Halkbank personelin ismini isteyince de terbiyesiz deyip işlemi gerçekleştirdi.

İllaki ismini isteyip şikayet etmemiz mi gerekiyor işlem yapmamız için? Bu nasıl bir bankacılık anlayışı? Saatlerce sıra bekleyip sıramız geldiğinde resmen karşımızda ki personel kıllık çıkartmak için aynı işlemi defalarca uyguladı. Yetkili birisi telefonla geri dönüş yaparsa çok sevinirim.

Özge 118 Okunma

Cevaplar

  • Özge 25 Ocak 2014

    Bana konuyla hakkında bilgi falan verilmedi telefonla arayıp şubeyi araştırıp geri dönüş yapılacağı söylendi. Üzerinden günler geçmesine ramen hala geri dönüş söz konusu değil.

  • Halkbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmış ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön