29 Ocak 2014

Halkbank'ın Müşterisinden Aldığı Ücretler!

27.01.2014 tarihinde vize işlemleri için ıslak imzalı olarak banka hesap dökümlerini aldım. Hesaplarım Balıkesir'de olduğu için G**** Bankası ve I** Bank'tan aynı işlemi ücretsiz olarak yaptım. Fakat Kamu bankası olarak birikimlerimi yatırdığım banka olan Halkbank benden sayfa başı 3 tl olarak ücret istedi.

Zaten hesap işletim ücreti de almaya devam etmeleri ve bu işlemde de ekstra ücret istemeleri. Yurtdışı dönüşü hesaplarımı kapatmama ve Halkbank'la işlemlerime son vermeme sanırım sebep olacak...

Veysel 103 Okunma

Cevaplar

 • Veysel 10 Şubat 2014

  verdikleri bilgi sadece düzeltici hiç bir işlem yapmamışlardır.bu mantıkla daha fazla çalışma şansımız olamazdı bu gün itibari ile halkbankası ile olan bütün işlemlerimi sonlandırdım.Buraya cevap yazan arkadaşlar 12 tl için yıl boyunca benim hesaplarımı inceleselerdi.neler kazandıklarını görürlerdi.devlet bankası olarak halkına zulüm eden Halkbankası olmamalıdır.Bu site vasıtası ile tüm TÜRK Halkını uyarmak bence vatandaşlık görevi saygılarımla..

 • Veysel 08 Şubat 2014

  verdikleri bilgilendirme mesajı başka birşey değil.hiçbir çözüm yapılmadı.sadece kanunlar uygun olarak benden para aldıklarını söylediler.diğer bankalar bizi ilgilendirmez bizim uygulamamız böyle biz müşterimizi memnun etmek zorunda değiliz mantığı ile yönetildiğinin kanıtı.bugün (07/02/2014) paramın bir eft limiti miktarı kadar olanını İNG banka aktardım kalan kısmı için 10/02/2014 için talimat verdim ve bu ay sonu devam eden kira ve diğer gelirlerim için yapılan talimatları iptal ettirerek bankanızla olan hesabımı kapatacağım.tüm halkımıza duyrulmasını sağlarsanız sevinirim.

 • Veysel 30 Ocak 2014

  Bu ne demek şimdi cevap vermiş olmak için verilmiş çözüm ne bunu buraya yazmamız daha gerçekçi cevap olurdu sorun çözülmediği için böyle bir kaçamak cevap olmuş.hesabımda iade edilmiş bir para görmeden bu işlemi solandırmaya niyetim yok

 • Veysel 30 Ocak 2014

  Bu ne demek şimdi cevap vermiş olmak için verilmiş çözüm ne bunu buraya yazmamız daha gerçekçi cevap olurdu sorun çözülmediği için böyle bir kaçamak cevap olmuş.

 • Halkbank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön