28 Ocak 2014

Halkbank'ın Maaş Müşterisiyim Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

2 yıldan fazla bir zamandır Halkbank'tan maaş alıyorum ve benim maaşımdan hesap işletim ücreti alıyorlar! Ben bordrolu devlet memuru olsaydım eğer benden bu parayı almayacaklardı, taşeron firma adına çalıştığım için benden bu parayı kestiklerini bana bizzat ifade ettiler.

Ayrıca bu ücretin benden alınmamasını istiyorsam bankalarına 3 adet otomatik ödeme talimatı vermem mecburiyeti ile o ücreti benden tahsisi etmeyi bırakacaklarını bana bildirdiler benim bankadan talebim hem bu ücretin benden alınmamasını nasıl ki normal memurdan almıyorsa bana ikinci sınıf insan muamelesi yapıyorsa benden kestiği ücretlerin de yasal faizi ile birlikte iadesini talep ediyorum!

Azime 93 Okunma

Cevaplar

  • Azime 28 Ocak 2014

    Evet bana mail gönderdiniz fakat ben size kendimi anlatamadım siz de anlamak için çaba sarfetmediniz artık ilk olarak tüketici hakem heyeti ile anlaşmaya çalışırız sizinle olmadı hukuk ve adalet de yol çok.

  • Halkbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön