06 Eylül 2013

Halkbank'asının Bankamatiği Parama El Koydu!

05. 09. 2013 tarihinde saat 19. 00 civarında Ortaköy Dereboyu Halkbank'ası ATM'sine para yatırma işlemim sırasında her zamanki gibi paramı tek seferde ( toplam 10 banknot ) yatırdığımda kabul etmedi. Yine her zamanki gibi paramı parçalar halinde yatırmaya başladım(2'şer 3'er banknot şeklinde ) Sonrasında para yatırma işleminin bir noktasında "paranıza el konulmuştur" benzeri bir yazı ile kartımı iade etti.

Tekrar kontrol ettiğimde ise ,hesabımda yatırdığım tutar görünmüyordu. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Şikayet oluşturuldu ve teknik ekibi beklemem söylendi. Teknik ekibin ne zaman dönüş yapacağı ise belli değil. Ödeme yapacağım bir günde tek kelime ile mağdur edildim.

Alican 87 Okunma

Cevaplar

  • Alican 09 Eylül 2013

    Süreç halen çözülmedi ve şablon mailler dışında herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Paramızı kimlere emanet ediyoruz belli değil.

  • Halkbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön