Teknolojinin Gerisinde Kalan Halkbank

Döne Döne 2 ay önce

2 Aralık 2019 tarihinde sabah 9:00’da Akbank mobil bankacılık uygulamasından babama ait kredi kartına 700 TL EFT işlemi ile ödeme yaptım. Aynı gün akşam 20:00 ye kadar Halkbank hesabına ödeme geçmediğini Halkbank ATM’sinden, mobil uygulamasından teyit ettim. Halkbank müşteri hizmetlerine ulaşmak için yarım saat mücadele ettikten sonra vazgeçip kendi bankamı arayıp Halkbank kredi kartına yapılan ödemeyi iptal etmek için kayıt oluşturdum. Bir referans numarası verdi. Ödeme için Halkbank ile görüşmeye yönlendirdi. Şubedeki yetkili ile görüştüğümde verilen bilgi; yasal sahibinin şubeden konuyu ileterek ödemeyi alması yönündedir. Buradaki şikayetim şudur, bankanın sistemine ödeme bilgisi yansımadığı, alternatif kanallardan ulaşılamadığı, bilgi alınamadığı için aynı ödemeyi yinelemek zorunda bırakıldım. Bankanın kullanmış olduğu uygulama ve ATM yazılımı kullanıcı sorumluluğunda olmadığı için hesabıma ödeme tutarının iadesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler