17 Nisan
Yorum Yap
#11857000

Kuryenet Ve Halkbank Kredi Kartımı Ulaştıramadı!

Halkbank kredi kartım bana ulaştırılmak üzere Kuryenet'e teslim edilmiş. Ancak kartım ne zaman teslim edilecek diye bankayı aradığımda 11 Nisan 2019 tarihinde kurye gelmiş sizi bulamamış cevabını verdi. Kurye ne geldi ne de adreste bulunamama nedeniyle beni aradılar, mesaj attılar. Kuryenet müşteri hizmetleri deseniz muhatap yok... Onlar aramadığı gibi Halkbank da bu konuyla hiç ilgilenmedi. 1 aydır kredi kartının kullanımı ve teslimiyle ilgili bankadan kaynaklanan sorun yaşıyorum, sorunu çözmeye dair kimsenin ilgilendiği yok. Kredi kartımı kendi teknik sorunlarından dolayı beni bilgilendirmeden kullanıma kapatıyorlar, kartı iptal ediyorlar ama mağduriyetin giderilmesine ilişkin hiçbir şey yapmıyorlar.

Zeynep Zeynep 173 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Halkbank Temsilcisi3 g

  Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Zeynep17 Nisan

  Şu an işyerindeyim kurye ekliyorum ama ne gelen var ne de giden. Kurye zaten aramıyor, mesaj atmıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Adreste bulunamama nedeniyle kart iade edilmiştir diyor. İnsanlarda dalga mı geçiyorsunuz. Kuryenet ile ilgili şikayetim var.com da benzer çok şikayet varken nasıl duyarsız kalıyorsunuz anlamıyorum. Benim kredi kartım 1 aydır Kuryenet'te. Genel müdürlük telefonlarında da muhatap bulunmazken siz bana ait kredi kartını güvenin sıfır olduğu bir firmada nasıl bekletirsiniz anlamıyorum. Bu tarihten sonra kartımla alakalı bir güvenlik sorunu yaşarsam bankanızı ve kurye firmasını dava edeceğim.

 • Zeynep17 Nisan

  Müşteri hizmetleri aracılığıyla şikayetlerimi ilettim hatta ilgili birimler tarafından aranmak istediğimi söyledim ancak ilgilenen kimse çıkmadı.

 • Halkbank Temsilcisi17 Nisan

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları