11 Şubat 2014

Halkbank'ta Sıra Kavramı Yok!

Halkbank Bursa Hürriyet şubesine gittim, gişede sıra numarası alıp bekleyen müşteriler varken bankoda hiç görevli yoktu. Boşu boşuna insanları bankada keyfi olarak bekletiyorlar,
Bende bireyselden sıra numarası aldım, bireyselde bekleyen tek müşteri ben vardım.


Yaklaşık 15 dk bekledim, o sırada bankaya gelen ve sıra numarası almayan adamın biri önüme geçti ve benden önce işlem yapmak istedi. Bende bayanı ikaz ettim, numara alıp sırada beklediğimi söyledim. Hangi işlemi yapacaksınız dedi, yatırım hesabımı kapatacağım dedim, gişeden yapıldığını söyledi.


Benim sinir olduğum nokta, bu şubedeki çalışanlar bankada bekleyen müşterilere saygı göstermiyor, hatır gönül ilişkisi olanları işe numara sırası olmadan öncelik tanıyıp onların işlemlerine öncelik veriyorlar.

Özkan 120 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön