Halkbank'ta  İşlemleri Halledemiyorum

Melih Melih08 Haziran 15:22

Yaklaşık 1 aydır belli aralıklarla aramaktayım, zaman zaman dakikalarca bekletildiğim halde kimse açmıyor. Açıldığında da halletmem gereken hiçbir işi halledemiyorum. Defalarca sistemden başvuru oluşturmama rağmen dönüş yapılmıyor. Bugün yarım saat sonra arayacaklarını söylediler, yine dönmediler.

-Kredi kartımı temassız kullanamıyorum. - Banka ekstremin adresime gönderilmesini istiyorum -İnternet şubesi kişisel bilgi güncelleme kısıtının kaldırılmasını istiyorum.

Artık halledin bunları.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 12 Haziran 10:00

Sayın Müşterimiz; Sizlerin sağlığını korumak amacıyla işlemlerinize Dialog’dan yardımcı oluyoruz. Bu nedenle hatlarımızda yoğunluk yaşanmaktadır. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

profile-icon Melih 11 Haziran 21:53

Mutlu Müşteri Merkezi olarak nitelendirdiğiniz sisemde asla işlerimi halledemiyorum. Sürekli bilgilerinize ulaşamıyoruz diyorsunuz. Kartımı iptal noktasına geldim, şikayet oluşturuyorum dönüş yapın diye neredeyse yalvarıyorum asla mümkün olmuyor. Siz beni aradığınızda kendi istediğiniz bilgileri alıyorsunuz ama benim ufacık taleplerim yerine getirilmiyor. Çok yazık. -Kredi kartımı temassız kullanamıyorum. - Banka ekstremin adresime gönderilmesini istiyorum -İnternet şubesi kişisel bilgi güncelleme kısıtının kaldırılmasını istiyorum.

profile-icon Melih 11 Haziran 09:07

Hatlarınıza kesinlikle ulaşılmıyor. Ulaşılsa da sistem müsaade etmiyor diyorlar. Cevabınızdan beri hala, ne arayan ne soran oldu. Yardımcı olmayı ne zaman düşünüyorsunuz? En kısa sürede kartınızı iptal edeceğim buna emin olun.

Halkbank Logo Halkbank 08 Haziran 16:13

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler