sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank'ta İlgisiz Bir Müşteri Temsilcisi

Emel Emel07 Ağustos 2019 20:18

Tatilde cüzdanımın çalınması sonucu bankamatik kartım ve kredi kartımüşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirdim ve yenilerini talep ettim. Buraya kadar sıkıntı yok. Sonrasında internet şubesine girmeyi denediğimde hata verdi ve müşteri hizmetlerini aradığımda şubeye gitmemi söylediler. Erdek Şubesine gittim oldukça ilgisiz bir müşteri temsilcisi karşısında çocuk azarlarmış gibi sözde işlemimi yaptığını ve yarım saat sonra açılacağını söyledi. Ertesi gün olmasına rağmen hala giriş yapamadım ve müşteri hizmetlerini aradığımda yine yardımcı olmadılar ve ben tekrar aynı şubeye gittim.

Aynı müşteri temsilcisi bu işlemi kendi şubemden halledebileceğimi kendisinin yapamayacağını dile getirdi. Esenyurt Cumhuriyet Caddesi şubesine gidip dilekçe doldurdum ama yine sonuç alamadım. Bugün tekrar gittim yeni bir dilekçe doldurduk. Hala ne banka kartıma şifre alabiliyorum ne de internet şubeme girebiliyorum. Diğer gayet kolay alınan bir şifre için daha kaç kez şubenize gideceğim? Bayram öncesi fazlasıyla mağdur oldum. Ödemelerim aksadı bunun hesabını kim verecek?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emel 16 Ağustos 2019 13:07

Hala sorunlar devam ediyor kredi kartım 3 haftayı geçti hala elime ulaşmadı müşteri hizmetlerinden farklı farklı cevaplar alıyorum. Tutarlılık asla yok. Özellikle bugün Betül isimli müşteri temsilcisi resmen azarlayarak konuşuyor bu temsilciler özellikle mi böyle saygısız seçiliyor anlamış değilim. Bugüne kadar bir çok bankayla çalıştım ama bu kadar berbat bir banka hiç görmedim. Keşke maaş müşteri olmasaydım. Kredi kartlarını zaten en kısa zamanda iptal ettireceğim maaşımda hesaba yatar yatmaz başka bankaya aktaracağım hiçbir işlemimi bu bankayla yapmak istemiyorum aklı olanda uzak dursun. Kimse yardımcı olmuyor

Halkbank Logo Halkbank 09 Ağustos 2019 12:26

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 08 Ağustos 2019 07:13

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler