sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank'ın Paraf Kart Aidatı Adı Altında Kesinti

Kemal Kemal22 Ekim 2019 21:15

Yıllar önce, ihtiyacım olmadığı halde, Halkbank tarafından hiçbir aidat veya ücret talep edilmeyeceğine dair verilen taahhüt doğrultusunda aldığım ve yıllardır kullanmakta olduğum Paraf kredi kartımdan banka tarafından para kesilmiştir. Kart hesabım artıdayken, mobil şubeden eksiye düştüğünü fark ederek incelediğimde, kart aidatı adı altında kesinti yapıldığını gördüm. Müşteri hizmetleri yardımcı olamadı ve şubeye yönlendirildim. Henüz ekstre dahi kesilmeden kartın ve aidat adı altındaki kesintinin iptalini talep ettim. Şube müşteri temsilcisi ekstrede size bildirilmişti diyerek işin içinden çıkmaya çalıştı. Ancak ekstrede ilave bir sayfa yazı arasındaki bildirimi kendisi bile bulmakta zorlandı. Günümüzde kaç kişi ekstrelere ilave edilen sayfalar dolusu yazıları okumaktadır ki ben borcum olmayan bir kartın ekstresini incelemek zorunda mıyım? Ayrıca aidat talep edilmeyecek denilerek verilen kartala ilgili bankanın böyle bir şey yapabileceği kimin aklına gelir? Herhangi bir satış kredi veya kredi kartı verebilmek için yeri geldiğinde günde 40 kez arayan banka, ekstrede karınca yazısı arasında görseydin diyerek işin içinden çıkmaya çalışmaktadır. Sonuç olarak banka, hesabımdaki parama el koymuş, yetmezmiş gibi alacağım olan kart hesabından beni borçlu çıkarmıştır. Paramın iadesi, saçma işlemin düzeltilmesi aksi takdirde gerekirse davalık olacağımızı bildiririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kemal 24 Ekim 2019 00:52

Bu kadar basit bir şeyi çözemeyecek kadar beceriksiz ve dolandırıcısınız. Posta kanalı ile verdiğiniz cevap, "uygun bulunmamıştır" şeklinde klasik kelimelerden ibarettir. Sizleri, yaptığınız dolandırcılıktan dolayı kınıyorum ve rakamların önemsiz, yolunacak tavuk olararak gördüğünüz müşteri olarak hakkımı gerekli platformlarda arayacağımı bildiriyor ve herkese aynı şeyi tavsiye ediyorum.

Halkbank Logo Halkbank 23 Ekim 2019 11:12

Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 23 Ekim 2019 07:58

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler