sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank'ın Masraf Paketi

Mehmet Mehmet2 ay önce

Halkbank Akyurt şubesinden 2019 yılı kasım ayı içerisinde konut kredisi kullandım. Hesabımdan hesaplı masraf paketi (eft-havale) adı altında 12 aylık 441 TL para kesildiğini gördüm. Tarafıma bilgi verilmeden ihtiyacım olmayan ve kullanmadığım bir paketten ötürü böyle bir kesinti yapılması çok yanlış. Halkbank kredi kartını iptal edeceğim. Bankaya şikayette bulunduk paket iptali için genel müdürlük ten arayan görevli bayan geçmiş olsun yapacak bir şey yok sizde düşük faiz oranıyla kredi kullanmışsınız dedi.

Maalesef kamu bankalarındaki en büyük sorun müşteri memnuniyetini falan hikaye özel bankalardaki ilgi maalesef burada düşük faizli kredi verildiği için yapmacık tavırlara dönüşüyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 2 ay önce

Halkbankin cevap yazısında telefonla bilgi verdik dedikleri benim şikayetimde belirttiğim genel müdürlük ten aradığını söyleyen bayanla yapılan görüşmedir. Bankanın cevap yazısı bile baştan savma özentisiz ve matbu cevap gerisini siz düşünün...

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler