17 Ocak 2014 #2240399

Halkbank'ın Maaş Müşterisiyim Ama Beni Önemsemiyor!

Ben Kahramanmaraş merkez Necip Fazıl İlkokulunda görev yapmaktayım ve Halakbank'tan maaş almaktayım. Daha önce Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu olarak topluca verdiğimiz (maaş kartımdaki günlük limit çekiminin 1000 tl'den 1500 tl'ye çıkartılması konusunda) dilekçem, diğer arkadaşlarımındaki işleme konulduğu halde benimki işleme konulmadı. Daha sonra Kahramanmaraş şubesine 3 kez yazılı olarak başvuru dilekçesi vermeme rağmen yine isteğim yerine gelmedi.


Müşteri temsilcisini arayıp durumu izah ettiğimde temsilci sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını şubeden kaynaklandığını söylediler. Tekrar şubeye giderek başvuru yapmama rağmen yine işlem yapmadılar. Maaşımı almak için 3 gün Atm'ye gitmek zorunda mıyım? Benim isteğim neden işleme konulmuyor?

Ejder 2.772 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön