21 Mart
#11745547

Halkbank'ın Güvenlik Zaafiyeti!

Ocak ayının 15'ine kadar Halkbank'ın maaş müşterisiydim. Ocak ayında yatan maaşlarda ATM'de kartların kopyaladığı söylendi. Müşteri hizmetleri arayarak kredi kartımı güvenlik açısından kapattıklarını söylediler. Bu bankanın ses kayıtlarında da mevcuttur. Ancak kartım kapatılmış olmasına rağmen sonrasında aynı kartlardan hiç bilmediğim hatta hiç olmayan bir firmadan 1090 TL alışveriş yapıldığı görünüyor. Bu konuda itirazımı yaptım dilekçe verdim. Defalarca şube ye gittim müşteri hizmetlerini aradım en geç 1 ay içinde sonuçlanır dedikleri halde en ufak bir bilgi alamadım. 1 ayı çoktan geçti üstelik. Bankanın güvenlik zafiyetinden kaynaklı bir durumdan dolayı şu an mağdur ediliyorum. Kimse bu sorunla ilgilenmiyor bilgi dahi vermiyor. En kısa zamanda bu sorunun çözülmesini istiyorum.

Yalçın Yalçın 528 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yalçın25 Mart

    Bana bilgi verildiği yõnünde buradan cevap veriyorlar fakat tarafıma hiçbir bilgi açıklama gelmedi. Sorunumun en geç 1 ay içinde çözüleceği söylendiği halde neredeyse 2 ayı buldu. 2 kredi kartı ekstresi ödemek zorunda kaldım. Sanırım bu durum artık tüketici mahkesinde ancak çözülecek.

  • Halkbank Temsilcisi22 Mart

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi22 Mart

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları