03 Eylül 2013 #1990277

Halkbank'dan Kredi Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

Zamanında çekmiş olduğum kredilerden dosya masrafı adı altında para kesintisi yapılmıştır. Yeni çıkan kanunlara göre dosya masraflarını geri alabiliyoruz. Halkbank merkez şubesindeki çalışan bankacılara sorduğumda böyle bir hak talep edemeyeceğimizi söylediler. Fakat bu kanunla dosya masraflarını geri alan arkadaşlarımız var. Ellerinde resmi dökümanları bulunmaktadır.


Bende Halkbank'dan şikayetçiyim. Bu ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Daha önce 3 kez kredi çektim bunların göz önüne alınıp incelenmesi ve sadece dosya masrafı adı altında alınan ciddi rakamların Halkbank bankası tarafından tarafıma iadesini talep ediyorum.

Nurullah 61 Okunma

Cevaplar

  • Nurullah09 Eylül 2013

    mail adresime herhangi bir bilgi gelmemiştir.ben belgeleri adresime gönderilmesini istiyorum...tüketici mahkemesine gide bilmem için belgeleri adresime gönderilmesini istiyorum.....

  • Halkbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön