21 Eylül
#12643999

Halkbank'a Güvenimiz Kalmadı

Maaş müşterisi iken aldığımız uzun süredir kullandığım ve alırken kesinlikle kart aidat ücreti, olmadığını söyledikleri kredi kartımdan kart ücreti başlığı altında kesinti olmuştur. Ücretin iadesi için bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde (Müşteri temsilcisine bağlanmak 9 dakika sürmüştür) iş bilmemezlik içeren hemen telefonu kapama çabasında olan temsilci, kart ücreti olmadığını kim söylediyse onunla görüşün demiş, banka tarafından bu garanti verildi dediğimde ise iyi işte banka ile görüşün denmiştir. Bu ayıptır, devlet bankasına, bankanın müdürüne, çalışan memurlarına, kredi kartı verirken bizlere verilen sözlere ayıptır. Ben öğretmenim, bizler öğrencilerimize verdiğimiz sözün ne denli önemli olduğunu anlatırken Halkbank'ın yaptığına bak.


Şimdi; ''Sayın Müşterilerimiz; bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan diyalog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz ''bana cevaben bu yazıyı gönderecekler. Hayır efendim, bu cevabı Şikayetvar sitesinin kabul etmeyeceğini ve Halkbank'a bu cevabı iade etmesi gerektiğine inanıyorum. Çünkü Halkbank zaten aradığımızda gerekeni yapabilse idi zaten buraya yazmazdık. Şimdiye kadar tarafıma yapılan bir çok haksızlığın giderilmesini sağlayan Şikayetvar sitesine bu konuda güveniyorum. Kartı kapatabilirim ama bu bir çok kişiyi mağdur eden, saygısız ve sözünden dönen tutum için Şikayetvar'a yazmak istedim. Kart verirken defalarca söz ver, şimdi umursama. Gerekiyorsa Halkbank'ı kullanmayalım, hesapları kapayalım. Saçma sapan, şikayetinizi bankamıza iletin denilen samimi olmayan mesajlara karnımız tok. Bizimle değil, Şikayetvar.com olarak bu basit olayı siz takip ediniz adımıza. Halkbank'a güvenimiz kalmadı.

Özgür Özgür 1.391 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Özgür08 Ekim

  Saygısız ve yalancı tutuma hala devam. Tarafıma hiçbir şekilde cevap verilmemiştir. Halkbank ile tüm işlemlerimi sonlandırıyorum. Kredi kartınız da sizin olsun. Yazık olsun ki yalanlarınıza şikayetvar.com sitesini de dahil ediyorsunuz.

 • Halkbank Temsilcisi03 Ekim

  Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Özgür30 Eylül

  Şikayetle alakalı ne bir arama yapılmış ne de bilgilendirilmiş bulunmaktayım. Tamamıyla ilgisizlik. Eskiden Şikayetvar. Com üzerinden şikayetlerimiz ciddiye alınırdı. Şu anda sanırım artık Şikayetvar sitesini de tınlamıyorlar

 • Özgür24 Eylül

  Bizi yaptığınız uygulamalarla, tutmadığınız sözlerle mağdur ettiniz madem, Hakkımızı helal etmiyoruz. Dahası var mı?

 • Halkbank Temsilcisi23 Eylül

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları