13 Şubat 2013 #1628125

Halkbank Zamanında Yatırdığım Kredi Taksitine İhbarname Ücreti Yansıtıldı!

Kullanmış olduğum tüketici kredisi ödemesini zamanında yapmama rağmen şube memurunun imza eksiği var diyerek hesabımı bana sormadan ve bilgi vermeden kapaması sonrası hesabıma ihbar ücreti ve kredi faizi bedeli yansımıştır şubeye gitmeme rağmen şube personeli hellettik demesine rağmen ikinci bir ihbarneme elime ulaşmıştır bu da hesabıma borç kaydedilmiştir.


Ödemem 733.99 tl ve ben zamanında bu parayı yatırmışım elimde makbuzları mevcut ancak hesabımda 655 tl para kalmış şube personeli kredi ödememi yapmamıştır sende suç yok ancak bunu biz cebimizden ödemek zorundayız gibi bir açıklamada bulunmuşlar ve beni bu güne kadar oyalamalarına rağmen hala çözüme ulaşmamıştır yasal hakkımın saklıdır.

Faruk 129 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön