sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Yıllardır Çalıştığım Banka Eft Ücreti Kesmeye Başladı.

Turgay Turgay21 Ekim 11:19

Yıllardır çalıştığım, konut kredisi kullandığım, sigortalarımı yaptığım, kredi kartlarını cömertçe kullandığım, tüm otomatik ödemelerimi verdiğim ve maaş müşterisi olduğum Halkbank başka bir yere atanmam ve maaş aldığım bankanın değişmesi neticesinde benden EFT ücreti kesmeye başladı. Böyle birler yapmayacaklarından emindim çünkü yeni geçtiğim bankaya yatan ve gelen tüm paramı yine Halkbank hesabıma aktarmaya ve bankacılık işlemlerimi oradan takip etmeye devam ediyordum. Müşteri hizmetlerini aradım sizi kaybetmek istemeyiz ancak şubenizi aramanız gerekmekte dendi. Şubemi aradım maaş müşterisi değilseniz muafiyetimiz kesinlikle yok, yapacak hiçbir şey yok dendi. Sizin müşteri anlayışınız bu mudur? Yıllarca çalıştığınız müşterilerinizi bir kalemde silebiliyorsanız emin olun parası olana banka çok. Çok yazık. Bir şey yapılmayacaksa bankamı, kredi kartlarımı, otomatik ödemelerimi hepsini taşımak durumundayım. Hatta konut kredimi de taşıyacağım. Bu kafayla çok müşteri kaybedersiniz.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 21 Ekim 12:27

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 21 Ekim 12:20

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler