16 Eylül 2013 #2013811

Halkbank Yaptığı Hatayı Düzelmiyor!

Halkbank'ta 1 adet vadesiz maaş hesabım bulunmaktaydı. Bu hesabı benim iznim ve haberim olmadan Fon24 sistemine geçirmişler. Diyalog'u aradığımda adres teyidim olmadığı için yardım edemeyeceklerini bildirdiler. Teyidim olup olmamasını dikkate almaksızın hesabımla oynayabildikleri halde , yaptıkları bu ayıbı düzeltmek için bu şartı aramaları doğru kelimelerle anlatılabilecek bir durum değil.


Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin yetkili kurumları nezdinde hakkımı sonuna kadar arayacağım. Halkbank gibi müşterisine saygı duymayan, yaptığı ayıbı çözme zahmetine girmeden , rahat rahat şikayet etme hakkımı kullanmamı tavsiye eden bir banka ile de ilişkimi kesme yoluna gideceğim.

Fatih 85 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön