06 Nisan 2013 #1727685

Halkbank Yapmadığım Harcama İle Kara Listeye Alındım!

Halk bankasına ait kredi kartımı kullanmadığım halde tüm borcu ödeyip kara listeye eklendim.Yazılı dilekçe gönderin inceleyelim cevabına karşılık yazdım dilekçeyi ve. 3 ay sonra dilekçe olumsuz yanıtlanmasına rağmen beni arayıp dilekçe yanıtını iletmediler ve kart borcumu ödemediğim için kara listeye alındım.


Daha sonra gelen dilekçemin yanıtlı cevabında, kullanım slipleri kopyası gönderilmişti. İmzalar bana ait değil ve şifre kullanılmamış, buna rağmen borcun tamamını ödettiler bana ve üstüne kara listeye alındım (bu güne kadar tüm kart borçlarımı düzenli ödemiş biri olarak)


Bu durum ile halkbanktan hiç kimse ilgilenmedi, tek cevap mahkemeye ver oldu banka çalışanları tarafından!

Erdal 55 Okunma

Cevaplar

  • Erdal22 Haziran 2013

    bu tarih oldu ama hala yanıt yok!!!!!!!! (22.06.2013) ödeme için olsa her gün aranacağıma hiç şüphem yok

  • Erdal09 Mayıs 2013

    Evet beni arayip tekrar sikayet dilekcesi ve kredi karti kullanim sliplerini fax gonderin dediler, Gonderdim (faxin uzerine acil yazarsaniz hemen yanit alirsiniz denildi) ama hala yanit veya bilgilendirme olmadi maalesef, Saygilarimla

  • Halkbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön