31 Ekim 2016

Halkbank Yapılandırma Yapmıyorlar!

Şubat ayında çekmiş olduğum konut kredisi için, şu anda kredi faiz oranları düştüğü için yapılandırma talep ediyorum fakat mevcut düşük faizlerin yeni çekilecek krediler için belirlendiğini, yapılandırma yapamayacaklarını söylediler. Bu durumun hukuksuz olduğunu söylememe rağmen devlet güvencesi altında bulunan bir bankanın hukuksuz bir şekilde talebimi yerine getirmemesi beni şaşırttı. Talebimin bir an önce yerine getirilmesini istiyorum. Aksi takdirde adli mercilere başvuracağımı bilmenizi istiyorum.

Özgür 602 Okunma

Cevaplar

  • Özgür05 Kasım 2016

    Cevabınızın olumsuz olduğunu, yapılandırma yapmadığınızı neden buradan bildirmiyorsunuz. Krediyi kullandırana kadar insanlara süslü kelimeler sarf ediyorsunuz ama sonrasında müşteri memnuniyeti sizin için önemsiz. Vatandaştan fazladan tahsil ettiğiniz faize bu kadar muhtaç bir banka olduğunuzu bilmiyordum.

  • Halkbank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön