25 Nisan 2013

Halkbank Yanlış İşlem Yapıldı!

Antalya Halkbankası 100. yıl şubesinde abimin sahip olduğu şirkete ticari kredisine ipotek vermek için gittiğim de orda çalışan D***, Ş*** D**** hanım ve M*** beyin evrakların arasında bana ipotek evrağı diye müteselsil kefillik diye bir kağıt imzalatmışlar ve kefil etmişler ben imzaladığımda evrağın boş olduğunu sadece dairemin ipoteğini içerdiğini sanarken orada çalışanların bilgisi dahilinde evrak karşılığında kredi kullanıp bu borcada kefil olup olmadığımı bile bilmiyorum. Banka bana ne kadar kefillik borcum olduğunu bile söylemiyor. Şuan orada saydığım bu isimler şuan oradan alınmışlar.

Ahmet 117 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet10 Nisan

    Şikayetime telefonla bilgi verdik diye yazmissiniz arayan soran yok beni numaram sizde kayıtlı değilse yazın Ahmet Aysan 0 532 300 13 67

  • Ahmet05 Mayıs 2013

    e dilekçede yazdım yapılan sahtekarlıkları açıkça yazdım ne oldu bey efendiler birkere bile aramadınız demekki boşa yazılan dilekçeye cevap veremeyecek kadar yoğunsunuz ben sizin gibi bir devlet bankasının çalışanları tarafından dolandırılmamdan dolayı Türk kimliği ve kişiliğimden utanıyorum.Sizin yazmış olduğunuz o maddeler ve adını bile bilmediğim ipotek diye imzaladığım o evrakları bu kanunlarla çözemiyorum helal olsun sizlere.Banker kastellodan sonra en büyük dolandırıcı sizleri tanıdım tbr ediyorum.müfettiş gönderirseniz arayın beni o evrakları yazanların evlerindeki ihtiyaçlarkarşılığında kullandırdıklarını öğrendiğim kadarıyla açıklarım.

  • Halkbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön