16 Ağustos
#12440901

Halkbank Yanlış Gönderdiği Kart İçin Ücret Aldı

Halkbank'tan Parafly Platinum kredi kartı istemiştim. Gönderdikleri kart Platinum değil; klasikmiş. Kartı kullandığım için 68.25 TL kart ücreti yansıttılar ekstreme. Doğru kartı istedim bugün tekrar. Platinum kart göndereceklerini ama onun için de ücret ödeyeceğimi söylediler. Klasik karta yaptığım 68.25 TL tutarındaki ücretin iadesini veya Platinum kart ücretinden düşülmesini talep ediyorum acilen!

Metin Metin 1.447 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Metin'in Teşekkür Mesajı04 Eylül

  Ücret iade edildi. Sikayetvar'a yazılan şikayetlerle ilgilenen kisinin nezaketi için ayrıca teşekkür ederim.

 • Metin28 Ağustos

  23 ağustos'ta beni arayan Halkbank yetkilisi Parafly Platin kartım elime ulaştığında çağrı merkezini aramamı, kart ücreti konusunda yardımcı olacağını söylemişti. Kartım 24 ağustos'ta bana ulaştı. Çağrı merkezini aradım bu konuyla ilgili olarak. Kayıt aldılar talebimle ilgili. Sonra kimse aramadı tabi. Bugün tekrar aradım çağrı merkezini. Talebimin olumsuz sonuçlandığını söylediler. Kendi hataları yüzünden fazladan aldıkları kart ücretini iade etmemeleri bir yana, insanlarla dalga geçmeleri çok daha büyük bir saygısızlık!

 • Halkbank Temsilcisi23 Ağustos

  Müşterimize posta kanalı ve SMS kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Metin21 Ağustos

  Şikayetim haklı bulunmamış. Mecbur kalmazsanız sakın çalışmayın Halkbank ile. Memur zihniyetli, çağın çok gerisinde kalmış köhne banka...

 • Metin19 Ağustos

  Kimse ilgilenmedi henüz.

 • Halkbank Temsilcisi16 Ağustos

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları