Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Halkbank Yalıkavak Personelinin Kötü Davranışı

profile
31 Mart
1.571

Kesinlikle beni ağlatan bir banka şubesi olur mu olmaz dersiniz değil mi? İşte o banka şubesi Yalıkavak Halkbank. Çok sıkıntılı bir şube ve ilgisizliklerini beni suçlayarak üste çıkıyorlar. Resmen bir müşteriye bu kadar saygısız ve ilkeleri çözüm odaklı müşteri memnuniyeti yerine. Müşteriye ağlatmak inletmek ve bir de jandarma ® çağırmak gibi tehditleri var. Esnafım ve mart ayı ödemelerin yoğun olduğu ay vesilesiyle bankaya istemeyerek gidiyorum. 31 Mart 2 vezne var biri boş yani %50. Hizmet yok. İki kişi aynı vezne ile ilgili. Saatler geçiyor ödeme için başka banka yetişmem lazım. Soruyorum neden diğer vezne de kimse yok sorduğumda pişman oluyorum. Suçlu muamelesi görüyorum. Diğer vezne para sayıyor ne zaman biter diyorum. Bilmiyorum diyor insan bilmez mi. Önemli diye altını çiziyorum. Daha da ters cevap veriyor. Terbiyesiz diyorum. İçeriden hemen uykulu hafif uzun ve dalgalı saçlı kısa boylu bir adam geliyor gençten. Terbiyesiz mi dedin diye. Günaydın diyorum. Üstüme yürüyor sonra bir uzun boylu kadın geliyor siz tanıdım falan falan diyor. Adımı çıkarmışlar birden içersen 2-3 kadın daha iniyor meraktan sanırım. Yukarıdan bir kadın daha iniyor. Bu insanlar hepsi beni suçlayıp aşağılıyor. Ama hiç biri çözüm odaklı derdime çare olmuyor. Kısa boylu orta uzun saçlı adam güvenliğe jandarma çağır diyor. Kendisi uykudan kalkmış gibi. Uzun saçlı kısa boylu adam işini yapmayın diye sağa sola direktif veriyor. Ben ödeme yapmam lazım kredi ödemesi diyorum. Reklamlarda baktığımızda o çözüm odaklı müşteri memnuniyeti ön planda olan çalışanlar nerede. Burada bir güvenlik var her şeyle ilgilenen. Hepsi bir küçük oda mı ne varsa oraya toplanmış ben haykırınca hepsi çıktı ama sadece beni suçlamak için. O uzun kısa boylu adam. Kilolu kısa boylu kafi isimleri bilmiyorum. Daha önce veznede işlem yapıyorlardı neden ayın sonu hem de mart ve veznede kimse yok. Bir de son güne neden bıraktınız diye ince uzun boylu kadından azar işiyorum. Ben demek ki o an parayı tedarik ettim ve kredimi bir an önce ödeyip başka bankadaki isim için oradan ayrılmak istiyorum ve karşılaştığım durum bu ağlayarak bir kez daha oradan çıkıyorum. Daha önce esnaf kredisi kalmadı pandemiden dolayı bu yüzden üzüntü yaşamıştım. Ve isyan etmiştim. Oradan ismimi unutmamışlar ve kendi içlerinde beni unutmamışlar. Ne para almak kredi anlamında ne de para yatırmak kolay değil. Ç*** bey c**** bey hariç. Çoğundan şikayetçiyim.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Halkbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 42 dk 42 sn
Halkbank Logo
03 Nisan 09:06
Halkbank Logo
12 Nisan 12:26

Benzer Şikayetler

Halkbank Çalışmıyor Herkes Yatışta

profile
4 gün önce
129

Sancaktepe Sarıgazi Halkbank şubesi çalışan yok sıramatik yanlış çalışıyor. İlgi yok alaka yok 2 saattir bunları yazarken sıra bekliyorum. Böyle bir sistem böyle bir banka yok burası kapatılsın hizmet verilmiyorsa pişmanlık Halkbank.

2

Halkbank Gece SMS Saygısızlığı

profile
4 gün önce
120

Birazdan bahsedeceğim bankanın insan haklarına saygısı bulunmuyor. Saat gece olmuş 22:56 da bilgilendirme mesajı SMS olarak tarafıma gönderiyor. Bu saatte insan rahatsız etmeniz kabul edilemez. Gün için de SMS bilgi gönderiliyor geliyor veya reddediliyor. Bu saatte siz kimsiniz bilgi SMS gönderiyors...

Halkbank Gece SMS Saygısızlığı
5
Çözüldü

Halkbank ATM Den Para Alıkonuldu

profile
6 gün önce
129
"Halkbank'na çok teşekkür ediyorum, benim sorunumu çözdüler, paramı geri iade ettiler. Çok yardımcı oldular bana, ne kadar teşekkür etsem az"
Halkbank ATM Den Para Alıkonuldu

Halkbank Uygunluk Testi İle İlgili

profile
1 hafta önce
35

Halkbank tan neredeyse 2 haftadır uygunluk testi yapıyorum yine uygunluk testi bulunmamaktadır yazısıyla karşılaşıyorum. Bunun için müşteri hizmetlerini arıyorum 1 ya da 1,5 saat bekleme suresi veriyor şubeye gittim internet bankacılığı ya da müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz diyorlar. Ne yapmam...

Halkbank Çalışan Hakkında Şikayet!

profile
1 hafta önce
152

İstanbul/Göztepe Halkbank şubesi 22 Eylül cuma günü saat 11:30 civarı bireysel müşterisi olmak için şubesine girdim gişe 1 de çalışan hanımefendi kadar üslubu kötü birini daha görmedim. Bir çok bankada kartım olmasına rağmen hiçbir müşteri hizmetine dayalı çalışan bankacıda böyle kötü bir tavır görm...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Halkbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 42 dk 42 sn
Benzer Şikayet Yaz