11 Şubat 2014

Halkbank Verdiği Sözde Durmadı

Ben Halkbank kredi kartı kullanıyorum. Bankanında müşterisiyim ama bu bankaya beni ve bizim gibileri bulaştıranlarada hakkımı helal etmiyorum. Sebebi ise altı aydır bütün yolları denememe rağmen ekstrem hala adresime gönderilmesi sorununu bir bankanın çözememiş olması beni hayretler içinde bırakıyor.

Birde bu yetmezmiş gibi kredi kartıyla MTV ödemelerinizi kartımızla yaptığınızda Tekzen'den indirim kazanacaksınız demelerine rağmen bir aydır da bütün yasal yolları kullanmama rağmen bu sorunumu da çözememiş olmaları beni farklı düşüncelere şevk ediyor. Şimdi benim saatlerce müşteri hizmetlerini arayıp bir sürü telefon parası ödemem. Psikolojimi bozdu kanuni haklarım için tazminat açacağımı bildiriyorum.

Eymen 273 Okunma

Cevaplar

 • Eymen26 Şubat 2014

  kesinlikle halkbankasının sorun çözmeye değil sorun üretmeye odaklı bir müşteri anlayışı var

 • Eymen26 Şubat 2014

  banka hala yalan söylemekte direniyor ne zaman sorunumu çözmüşler kanıtlasınlar. kaldıki bütün kanpanya bilgilerini cep telefonuma gönderdikleri halde hak etmiş olduğum mtv ödemesinden doğan hakkım olan indirim şifremi göndermediler

 • Eymen12 Şubat 2014

  bankanın söyledikleri tamamen asılsız hala sorunlarım devam etmektedir. iki sorunumda devam etmektedi

 • Halkbank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin işlemi 10/02/2014 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön