19 Şubat 2013

Halkbank Ünlü Restorant Pos Makinesinde Restorant Yazmadığı İçin Kampanya Haricinde Kalmış!

15875401 Müşteri numaralı müşteriyim. Parafkartın sevgililer günü kampayasından önce müşteri hizmetlerini arayarak "pos tanımı hatalarından bankamız sorumlu değildir" ibaresinin ne anlama geldiğini, restorantın pos makinesinde ünvanının restorant olarak yazamazsa kazanıp kazanamayacağımı sordum. Müşteri temsilcisi restorantın isminin önemli olmadığını pos makinesinin restorant olarak tanımlı olması gerektiğini söyledi.


14 Şubat'ta 6 Şubesi olan ünlü bir restorant zinciri Meşhur Tavacı Recep Usta'da yemek yedik. Bugün bankayı aradığımda restorantın Nanda Gıda ve Turizm adıyla faaliyet gösterdiği için isminde restorant tanımlı değil kampanyada belirttiğimiz gibi faydalanamazsınız denildi!

Özgür 112 Okunma

Cevaplar

  • Özgür10 Nisan 2013

    Ödemem yapıldı, teşekkürler.

  • Halkbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön