18 Mart 2013 #1690516

Halkbank Ulaşılamayan Müşteri Hizmetleri!

Kurumum 2 ay önce Halkbank/Pamukova şubesiyle maaş anlaşması yaptı.Bu süre zarfında aynı kurumda çalıştığım diğer arkadaşlarıma banka kartları gelmesine rağmen benimki gelmedi.Bu hafta içinde gelecek denilen banka kartımda bana ulaştırılmadı. Bende internet bankacılığını kullanmak için müşteri hizmetlerini arayarak bu girişi yaptırmak istedim.


Maalesef 3 kez 10'ar dakika beklememe rağmen müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamadım.Sürekli olarak birazdan bağlanılacağı söylenmesine rağmen o birazdan hiç gelmedi. Acaba en temel bankacılık hizmetlerinden olan telefon bankacılığınız neden ulaşılabilir değil?

Ahmet 103 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Mart 2013

    sayın yetkili bugünde aradım ve 14 dakikada ulaşabildim.Sanırım hergün maaş günü sizin için çünkü bu şikayetimden ötürü aradığınızda aynen bu şekilde demiştiniz.

  • Halkbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön