sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Temel İhtiyaç Kredisi Sorunu

Selcan Selcan14 Temmuz 23:02

Kredim onaylandı ama kullanamıyorum. İnternet bankacılığı menüsünden bütün bilgilerimi yazmama rağmen "işleminiz şu anda gerçekleştirilemiyor" diye hata alıyorum müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Kredimi sorguladığımda onaylandı olarak gözüküyor. İnternetten olmuyor

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 28 Temmuz 09:30

Sayın Müşterimiz; Onaylanan kredinizi https://www.halkbank.com.tr/21546-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi_ linki üzerinden gerekli işlem adımlarını tamamlayarak adınıza açılacak vadesiz hesaba aktarabilir ve Bank24 ATM 'lerimizden Kartsız İşlem menüsünden Bireysel Destek Kredisi Çekme seçeneğinden çekebilirsiniz. Yapılan incelemede para çekme işlemini gerçekleştirdiğiniz görülmüştür. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 16 Temmuz 09:15

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler