sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Telefon Bankacılığı Bağlanmıyor.

Sinan Sinan31 Ağustos 23:53

Kredi kartıma ilgili bir işlem için Halkbank diyaloğu arıyorum gece arasam müşteri temsilcisine ulaşamıyorum, Gündü arasam ulaşamıyorum. Bir insan 30 dakika müşteri temsilcisine ulaşmak için bekletilir yahu. Madem biz size ulaşamıyoruz siz bir ulaşın bunu yapan bir çok banka sistemi var.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 01 Eylül 09:55

Sayın Müşterimiz; Sizlerin sağlığını korumak amacıyla işlemlerinize Dialog’dan yardımcı oluyoruz. Bu nedenle hatlarımızda yoğunluk yaşanmaktadır. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 01 Eylül 08:07

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Sinan 01 Eylül 10:02  

    Kendi işimi halledebilmek için dahi size ulaşamıyorum. Öneri vermek için nasıl ulaşayım 🤣 ya bazı bankaların yaptığı gibi bizim size ulaşmanızı istiyorsanız şu tuşa basın diyecek bir sistem yeterli gelecektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler