14 Şubat 2013

Halkbank Tekrar Faks İstiyor!

2012 eylül ayında Halkbank telefon bankacılığını arayıp son ödeme tarihi 17.09.2012 olan ***** kredi kartım için EFT talimatı verdim.Fakat bu talimat yerine getirilmedi ve ben kredi kartıma faiz ödedim.Ses kayıtları dinlendi ve ben haklı çıktım. Bankanın bana geri ödeme yapabilmesi için kredi kartı ekstremi fakslamam gerektiği belirtildi.


İstenen faksı da gönderdim.Bu arada böyle bir aksiliği bir daha yaşamamak ve son ödeme tarihini ayın 20 sine çekmek için *****arayıp hesap kesim tarihimi değiştirdim.Halkbank a gönderdiğim faksta yeni kesim tarihi görülmüş ve banka benim faiz ödediğime faiz miktarı açıkça görünmesine rağmen inanmamıştır. Benden tekrar faks göndermem istenmektedir.

Sezai 46 Okunma

Cevaplar

  • Sezai17 Şubat 2013

    Telefonla birkaç defa konuşmama rağmen sorun çözülmemektedir. benim faksla gönderdiğim kredi kartı ekstremde faiz miktarı açıkça gösterildiği halde tekrar faks çekmem isteniyor. Faksladığım ekstrenin iyice incelenmesini ve halkbankın yaptığı işlemlerde daha disiplinli çalışmasını istiyorum.

  • Halkbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön