25 Şubat 2013

Halkbank Taşıt Kredisinde Erken Ödeme Cezası!

2012 senesinde Halkbanktan TaŞıt Kredisi aldım. Hedefim uzun vadeli olarak kredi sözleşmesi imzalayıp, ardından olabildiğince balon ödeme yapıp krediyi bitirmekti. Amacımın bu olduğunu banka yetkilileri ile paylaştım. Onlar bana taşıt kredisinde erken ödeme yada balon ödemeye yönelik ceza yada ek ücret olmadığını söylediler. Onlara güvendim, önüme büyüteçle okuyabileceğim nitelikteki sözleşmelerini imzaladım.

Sonrada her ay , kredi tutarından daha yüksek tutarları balon ödeme olarak ödedim. Hesapları incelediğimde benden ekstra ücret aldıklarını gördüm. Benim balon ödeme yapmaktaki amacım faiz yükünü azaltmak iken onlar ek ücretlerle faiz aldılar. Durumun düzeltilmesi için yardım lütfen.

Ebru 172 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön