sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Tarafından Destek Yapılmadı

Cem Cem12 Temmuz 19:51

Aylar aylar önce hesabımı kontrol ettiğimde genel ana bayi tarafından hesabıma 5 bin liralık esnaf destek kredi kartı tanımlandığını gördüm. Durum yok borçlar birikmiş ilaç olacaktı. Sayın bakan açıklama yapıyor şu kadar destek dağıttık falan diyordu. Ancak o destek içerisinde biz yokmuşuz! Kullanmak istediğimiz de kart gönderilmedi nakit avans için de CVC ve son kullanma tarihi şartı var ve kullanamıyorsunuz! Neyse banka şubesine gittim dediler ki; a sizde mi olmuş yanlışlık olmuş onların tamamı silinecek ve hesabınız da görünmeyecek! Aradan aylar geçti hesabımızdan bu kart kaldırılmadı kullanamıyoruz da! Açıklanan destek miktarından 5 bin lira düşün çünkü ortada bir kart hesabı var ama kart yok kart bilgisi yok kullanma izni yok! Bankayı aradım daha sonra biz bilmiyoruz dediler şube ile tekrar görüştüm sileceğiz onları dediler! Sonuç söz de bize destek vermişler ama kullanamadığınız bir hesap bir kart ve kullanamadığınız bir limit ile! Şimdi kimse çıkıp da korona da esnafa destek olduk demesin başvurunca puanınız düşük diyorlar zaten puan yüksek olsa neden krediye ihtiyaç duyalım ki!  

Tüm zenginlere daha da zengin olsunlar diye krediler dağıtıldı bize de kullanılmayan bir banka hesabı ve kart tahsis edildi! Parası olan zaten krediyi ne yapsın desteği ne yapsın. Şartlara bakın borcunuz olmayacak puanınız yüksek olacak zaten bu şartlarla herkes kredi veriyor önemli olan ayakta durmaya çalışana destek olmak değil miydi? Neyse 5 bin tl yapay hesap ve kart için teşekkür ederim. Bu durumu devlet yetkililerine aktarmayacağız zaten onlarda bu kadar destek dağıttık demek için eminim sizlere bu tutarı yatırtıp sonra da silin demişlerdir bunu siz tek başınıza yapmış olamazsınız! Kullanamayacağız bir parayı yatırıp bloke koyup insanların umutları ile oynamayın oynayacaksanız da öbür tarafı da düşünün gerçi bu kadar ince detay düşünen öbür tarafı da düşünmüştür.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Cem 17 Temmuz 19:28

Günler geçti yine ulaşmadılar kısacası Halkbank'ndan uzak durun!

profile-icon Cem 14 Temmuz 15:46

Görünen o ki otomatik mesaj göderiyorlar kimse arayıp sormadı!

Halkbank Logo Halkbank 13 Temmuz 17:06

Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

profile-icon Cem 13 Temmuz 13:55

Yazdıklarımı okumadığını çok belli yazdığınız numaraları da aradık bilgimiz yok dediler!

Halkbank Logo Halkbank 13 Temmuz 08:04

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Cem 07 Eylül 11:17  

    Aramadılar bilgi vermediler bilginiz olsun!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler