Halkbank Tanıtım Mesajları ve Müşteri Hizmetleri

Deniz Deniz12 Haziran 2014 09:31

Halkbank'dan bir süredir bilgilendirme mesajları alıyorum. Fakat bu bankayla hiç bir işim olmadı. Bankada bir hesabım veya kredi kartı ve bankamatik kartım olmamasına rağmen bankayla bilgilerimi paylaşacağım bir durumum olmadı ama bir şekilde telefonum ellerine geçmiş.

Gelen mesajların bir daha gelmemesi için ve numaramın bilgilerimin sistemlerinden silmeleri için müşteri hizmetlerini aradım, fakat sorunumu çözemediler. Bankayla bir bağlantım olmadığını söylememe rağmen çözemediler, benden güvenlik için T.C kimlik numaramı anne kızlık soy adı istiyorlar. Bilgilerimi silmek için hesabım olmayan bir banka banka şubesine gidip bilgi güncellemesi yapmamı istiyor. Böyle saçma bir şey olamaz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Deniz 22 Eylül 2014 23:19

Bir süre önce Halkbank'dan banka müşterisi veya bankayla bir bağlantım olmamasına rağmen mesaj geliyor diye şikayet yazmıştım,sorun çözüldüğünü belirtmelerine rağmen yine bankadan krediye ihtiyacım varmış gibi kendilerinden böyle bir talebim olmuş gibi bayram krediniz hazır diye mesaj geliyor,nasıl oluyorda hala bana mesaj geliyor bu firmadan

profile-icon Deniz 22 Eylül 2014 23:15

Ankette de belirttiğim gibi hiç birşeyden memnun olmadım,çünkü bugün yine bana mesaj gönderildi bu bankadan

profile-icon Deniz 12 Haziran 2014 23:24

Merhaba; Firma tarafından aranıp sorunun çözüleceği gerekli işlemin yapılacağı konusunda bilgilendirme yapıldı. Ama şikayet var tarafından şikayetin yayınlanmasını ve bu gibi benzer durumlarla karşılaşanlara örnek teşkil etmesi ve nasıl hareket edebilecekleri konusunda bilgi olması açısından şikayetimin yayında kalmasını istiyorum.

Halkbank Logo Halkbank 12 Haziran 2014 11:54

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler