15 Mart 2013 #1688311

Halkbank Tam 4 Saattir İnternet Bankacılığına Giremiyorum!

Ödeme yapmam gereken yerler var, son gün de bugün. Maaşım yattı bankaya; ama paraya internet bankacılığından elimi süremiyorum. Ne EFT yapabiliyorum ne de faturalarımı ödeyebiliyorum. Bekliyorum sayfa yüklensin diye; ana nafile. Benim bağlantı ve bilgisayarımdan kaynaklanmıyor. Farklı yerlerdeki bağlantılarda ve farklı bilgisayarlar ile farklı tarayıcılarda denedim, olmuyor. Yüklensin diye bekliyorum; ama bir türlü yüklenmiyor sayfa. 444 0 400 numaralı müşteri hizmetleriniz de çalışmıyor. Yani sizi arayamıyorum. Nasıl bir bankacılık hizmeti bu?

Gökhan 140 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan19 Mart 2013

    Bugün beşinci gün, sıkıntı devam etmekte. Böyle bankacılık hizmeti olmaz. Maaş aldığım banka olmasanız, zaten sizinle alakalı bir isim olmazdı; ama ekim mahkum. Faturalarımı gününde odeyemedikten sonra, EFT yapamaduktan sonra sizin bankanız ne ise yarar? Bir de samimiyetsiz bir şekilde yanıtlamışsınız şikayetimi. Dürüst olun, bizi kandırmayın lütfen. Siz ki, memurun maaşını ayın 16'sında yatıran bir bankasiniz.

  • Gökhan15 Mart 2013

    Gün içerisinde neyi deneyeceğim? Mesai saati bitmeden EFT yapmam gerekiyordu, sizin gün dediğiniz şey sanırım 72 saatten ibaret. Pazartesi sabah saat 08:30'a kadar artık EFT yapamayacağımı siz benden daha iyi biliyorsunuz. Mağduriyetim nasıl giderilecek?

  • Halkbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmış olup , ilgili birime sorun iletilmiştir. Gün içinde tekrar denemenizi rica ederiz. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön