01 Nisan 2013 #1716640

Halkbank Şubeler Arası İletişim Yoksunluğu Müşteriye Eziyeti!

Halkbank'ın Paraf kartı için üyelik talebinde bulundum. Kartım geldi şifre işlemleri için M. hizmetleri ile görüşmem esnasında herhangi bir Halkbankası şubemize giderek annenizin kızlık soyadını güncellemeniz durumunda şifre işlemleriniz gerçekleştirileceği noktasında bilgi aldım. 2 ay kadar önce Halkbankası İstanbul Bağcılar merkez şubesinde ilgili işlemlerimi yaklaşık 1 saatimi harcayarak forumlar doldurdum.


Bugün kartımı kullandım ve ekstre tarihi bilgim için halk M. hizmetleri ile temasa geçtim, görevli annenizin kızlık bilgileri ve adres bilgilerinin sistemde olmadığını ve bu işlemler için en yakın bankaya uğramam gerektiğini belirtti. 2.5 ay önce doldurduğum forumlar ne içindi?

İbrahim 37 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön