22 Ocak 2014 #2250450

Halkbank Şube Müdürünün Görgü Kurallarını Altüst Eden Davranışı!

Mardin merkez Halkbank şube müdürü, vatandaş bankada gerek gişe, gerek bireysel müşteri hizmetlerinde oturan müşterilerin işlem sırasını hiçe sayarak o andaki işlemi yarıda bıraktırıp yanında getirdiği ahbabının işlemini yaptırmak üzere sıradaki müşteriyi hiçe sayarak araya girip işlemini yaptırıyor! Bu ne nezaket, ne görgü, nede ahlak kurallarına uygun değildir.


Kesinlikle uyarılması gerektiğini düşünüyorum. Bugüne kadar böyle görgüsüz bir şube müdürüne rastlamadım. Sıraya girilmeyecekse neden sıra veriliyor? Babasının bankası ve orada sırasını beklemiş işlemini yaptıran vatandaşa uşağı gibi davranıyor ve tartışmaya giriyor. Bu durumdan dolayı Halkbank ile çalışmamı kesinlikle sonlandırıyorum...

İbrahim 122 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön