Halkbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Halkbank Sıra Gelmiyor Saygısızlar

363
Ramazan
Ramazan 27 Mart 15:03
videoplayer-icon

Antalya Kumluca Halkbank'ta 13:32 de çek yatırmak için gişeden sıra aldım sıram 1033. Saat 14.30 oldu halen sıra gelmedi. Bankaya girdiğimde içeride 9 kişi vardı benden sonra belki 40 kişi geldi yinede sıram gelmedi. Yetkiliye sorduğumda yapacak bir şey yok cevabı aldım. Resmen selam verip sıraya geçenleri gördüm burası kırsal bir ilçe tarım sera ile ilgilenenler selam verip sıra alıp 2 dakika beklemeden geçiyorlar. Böyle saygısızlık ilk defa gördüm. Çeki başka bankaya yatıracağım.

Halkbank Logo
Halkbank27 Mart 15:05
Halkbank Logo
Halkbank27 Mart 15:58

Benzer Şikayetler

profile
85
1 gün önce

Halkbank TOKİ İadesi Numara Değişikliği

Halkbank TOKİ ® ® para iadesi için gönderilen link üzerinden giriş yapmaya çalışıyorum ama numara değişikliği ile işlemi gerçekleştiremiyorum. Başvuru sırasında kullandığım numarayı da iptal etmiş durumdayım bu durumda TOKİ iadeyi nasıl gerçekleştireceğim ne yapmam gerekiyor.

profile
190
6 gün önce
profile
Ozgur'un Teşekkür Mesajı
  • 4 gün önce

“Çözüldü teşekkür ederim para iade edildi”

PTT ATM Parama El Konuldu Yazdı (Halkbank Kartımla)

Merhaba, 08/04/2023 tarihinde İstanbul Sancaktepe Mevlana Mahallesi PTT ATM'sinde Halkbank kartımla 2500 TL para yatırdım. Ancak para yatırma işlemi s...

PTT ATM Parama El Konuldu Yazdı (Halkbank Kartımla)
profile
182
2 hafta önce

Halkbank Sıfır Müşteri Memnuniyeti

Şubesine gidince hiçbir işinizi çözemeyeceğiz. Çalışanların hiçbiri müşterinin yüzüne bile bakmaz. Tam bir devlet dairesi mantığı. Öğrenci kimliği için 2 defa gittiğim, ikisinde de umursamazlar ve sıranın hiç ilerlemediği bir banka. Kastamonu merkez şubeniz vasat ötesi bir banka.

profile
284
3 hafta önce

Halkbank Gişe Personelinin Gelen Kişilere Üst Perdeden Konuşması

Şanlıurfa belediyesinin karşısındaki Halkbank şubesinde 09.05.2023'te 9 numaralı bireysel işlemler gişesinde sıra almış beklerken sırası olmayan sonradan gelen kişiyi aldı. Buna itiraz edince üst perdeden ve bağırarak cevap verdi. Gereğinin yapılmasını isterim.

profile
49
3 hafta önce

Halkbank Sırada 1 Saatten Fazla Bekleme

Halkbank Bakırlı şubesinde bir saat oldu, hala sıra gelmedi. Dışarıdan ve benden sonra gelen vatandaşlar bir şekilde işlem yaptırıyor. 20 yıllık memurum ama böyle hizmet veren bir banka görmedim. Adamı olan komuta tarafı olarak bildiğim yere girip işlem yaptırıyor. Bireysel olarak yapılan davranışla...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .