14 Şubat 2013 #1630562

Halkbank Sinema Kampanyası Yansımadı!

Halkbank yeni çıkardığı Paraf kredi kartına vatandaş ilgisini artırmak için bu aralar çeşitli kampanyalar yapıyor. Bunlardan bir tanesi Sinema Bileti Kampanyası. Bu kampanyaya göre 2-9 şubat 2013 tarihleri arasında yapılacak sinema harcamalarının en fazla 15 TL'ye kadar olan yarı bedeli kredi kartına iade edilecektir.


Bu kampanyadan yararlanmak için Cinemaximum (AFM Sinemaları) İzmir Mavişehir şubesinde 8 şubat tarihinde 31 TL'lik bir harcama yaptım. Ancak Halkbank 11 şubatta kartıma herhangi bir indirim yansıtmadı. Buna gerekçe olarak harcamanın sinema harcaması olarak gözükmediği ifade edildi. Ulusal bir sinema zinciri Halkbank'a göre sinema değil! Özetle Paraf kampanyalarına dikkat!

Ömer 117 Okunma

Cevaplar

  • Ömer19 Şubat 2013

    Halkbank sinema kampanyasında ulusal sinema zincirini tanımayarak hak ettiğim 15 TL indirimi 3 telefon görüşmesi ve bir şikayetvar mesajından sonra kartıma yansıtmıştır. Bu sebeple bankanın sevgililer günü yemeği kampanyasından 100 TL'lik indirim alabilecekken bilerek bu kampanyadan yararlanmadım ve kredi kartımın kapatılmasını istedim. Bu talebimle ilgili beni arayan bir ilgili kartı kapatmamam konusunda çeşitli ifadeler kullanınca bende eğer kartıma 100 TL'lik indirim yansıtılırsa bunu harcıyacağımı ve kartımı kapatmayacağımı ifade ettim. İlgili kendisinin farklı birimden olduğunu ve MH'yi aramam gerektiğini söyledi. MH de bu talebimi alamayacağını söyledi. Halkbank talepleri şikayetvar'a!

  • Ömer14 Şubat 2013

    Şikayetime konu olan durum ile ilgili Halkbank müşteri hizmetlerini telefon ile aradığımda "kampanyadan yararlanamayacağım" söylendi. Bunun üzerine sikayetvar.com'dan şikayet yazdım ve bu sabah Halkbank müşteri hizmetlerinden bir ilgili arayarak kampanyadan yararlanabileceğimi, bir hata yapıldığını ifade etti. Bir kurum müşterisini kaba bir tabir ile "sallamayıp" diğer yandan sikayetvar.com üzerinden yapılan şikayetler üzerine "görüntüyü kurtarmaya" çalışıyorsa o kurumun söylediklerine inanmadan önce iki kere düşünmek gerekir... Reklam kampanyalarına milyonlar harcayan bir kurum müşterisine 15 TL'yi fazla görüyorsa o kurumla çalışmayı tekrar gözden geçirmek gerekir... Şahsen ben Halkbank kredi kartımı kullanıma kapattım. Bankadaki yatırım araçlarını da başka bankalara kaydıracağım...

  • Halkbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön