22 Ocak 2014 #2248917

Halkbank Sigorta Yapmadan Taksit Ödetmiyor

4 Senedir hiç bir sorun olmadan, geciktirmeden ödediğim toki taksitimi bu ay ödeyemedim. Sorun ise kendilerinden zorla konut sigortası yaptırmak istemeleri. Sözleşmede böyle birşey yoktu. Toki taksitini ödeyebilmek için öncelikle kendilerinden gidip konut sigortası yaptırmam gerekiyormuş !


Ben zaten dask öderken niye Halkbank'tan konut sigortası yaptırayım ki? Sorunun gerçekleştiği yer Niğde - Merkez Halk Bank Şubesi. Şubedekiler ilgisiz zaten, neden ödeyemediğimi öğrenebilmek için 2 saat beklettiler. Eğer sorunum çözülmez ise kendilerinden taksitimi neden ödeyemediğime dair yazılı belge alıp, tüketici haklarına ve savcılığa kendileri hakkında şikayette bulunacağım.

Muhammed 94 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön